Národní divadlo moravskoslezské,
příspěvková organizace statutárního města Ostrava

Národní divadlo moravskoslezské (založeno 1919) je největším a nejstarším profesionálním divadlem v Ostravě. Má čtyři umělecké soubory – operu, činohru, balet a operetu/muzikál a dvě budovy – Divadlo Antonína Dvořáka a Divadlo Jiřího Myrona. 

20.00 Jaké sny se zdají v divadle?

Zážitkový program v baletním sále, malírně, zkušebnách a velkém jevišti nejkrásnějšího ostravského divadla – Divadla Antonína Dvořáka.

Spacák? Karimatka? Kartáček? Špunty do uší? Půlnoční svačina? Polštářek?

S tímhle do divadla?!

V rámci letošní Ostravské muzejní noci připravujeme první oficiální ostravské přenocování v zákulisí divadla ve foyer 1. balkonu hned u velkého jeviště a už se nemůžeme vynatěšit! Celkem 30 nočních návštěvníků od 7 do 9 let bude moci bez rodičů poznat divadlo a jeho zákulisí v noci od 20 hodin.

Přihláška s instrukcemi a jedním povinným úkolem pro děti bude od pátku 3. května od 12 hodin ke stažení na webových stránkách divadla www.ndm.cz.  Tuto vyplněnou přihlášku můžete od pondělí 6. května vhodit do speciální truhličky, která bude až do naplnění kapacity umístěná v předprodeji NDM (vedle Divadla Jiřího Myrona).

Bez předchozí registrace a potvrzení ze strany divadla se nebude možno programu účastnit z kapacitních a provozních důvodů. Děkujeme za pochopení.

  logo_ndm

Kontakt:

Národní divadlo moravskoslezské
ul. Čs. legií 148/14
701 04 Ostrava — Moravská Ostrava
dita.eibenova@ndm.cz
www.ndm.cz
tel. č. 596 276 201

2013_ndm_01   2013_ndm_06 2013_ndm_04